Site Haritası
Bodrum Mühendislik

Aqua Tezgah Altı Osmoz Cihazları

Evsel Ürünler
Bodrum Aqua Tezgah Altı Osmoz Cihazları
AQUA ARO DUBLEX

Bodrum Ters Ozmoz Sistemleri
 
Ozmoz prensibi, en basit sekliyle suyun az yogun ortamdan çok yogun ortama yari geçirgen zar vasitasiyla geçisi olarak tanimlanabilir.
 
Ters ozmoz prensibi ise bir yüksek basinç pompasi kullanilarak suyun çok yogun ortamdan az yogun ortama geçmesi olarak açiklanabilir. Yüksek iletkenlik degerine sahip kuyu sulari, nehir sulari, göl sulari, dogal kaynak sulari aritiminda ters ozmoz membran teknolojisi kullanilarak üstün nitelikte aritma yapilir. Ters ozmoz cihazlarinin tasarlanabilmesi için su analizinin ayrintili olarak görülmesi gerekir. Farkli su kalitelerine göre ters ozmoz cihazinin dizayni ve verimi degiskenlik gösterebilir.
 

Ters ozmoz ünitelerinin tasarimi bastan sona müsterinin ihtiyacina göre özel olarak projelendirip üretilmektedir. Yapimda kullanilan tüm ekipmanlar en kaliteli malzemelerden seçilmektedir. Ekipmanlarin kaliteli olmasi, sistemlerin uzun süre en yüksek verimde çalismasini saglamaktadir. Eurotech Ters Ozmoz sistemleri üretim kalitenizi artirirken isletme maliyetinizi düsürür.
Aqua içme suyu arıtma sistemi, suda bulunan toplam çözünmüşleri, askıda katı maddeleri, yüksek seviyedeki nitratı, sodyum kristallerini sudan uzaklaştırır.
Aqua içme suyu arıtma sistemleri küçük, kompakt ve tezgah altına kurulumu kolaydır. 7 litrelik su deposu NSF sertifikalıdır.
Temizlenebilir su stoklama tankı. %100 İtalyan, NSF onaylı, gıdaya uygun şambrel. Tank kapakları sökülebilir, içerisinde şambrel klor çözeltisi ile dezenfekte edilebilir.


Evsel Ürünler
 Bodrum Aqua Tezgah Altı Osmoz Cihazları  
AQUA ARO TRIPLEX

 

Evsel Ürünler
Bodrum Aqua Tezgah Altı Osmoz Cihazları  AQUA ARO TRIPLEX PLUS

Evsel Ürünler
Bodrum Aqua Tezgah Altı Osmoz Cihazları AQUA ARO TRIPLEX PLUS MSu arıtma, tüm kaynak sularından uzakta karmaşanın yani şehrin içinde içme suyumuzu bize ulaştıran kirli, paslı su iletim sistemleri ile evimize kadar ulaşan suyun içilebilir sağlıklı bir hale getirilme sürecidir.

Su Arıtma Sistemleri
Günümüzde uzay teknolojisi ile geliştirilen reverse Osmosis yani Ters Ozmoz cihazlar ile kapımıza kadar her türlü iyon ve kimyasalı içerisinde barındırma ihtimali olan şehir suyunu arıtarak içme suyu haline getirmek oldukça kolay ve güvenli.

Su arıtma Reverse Osmosis Nedir
NASA yıllar önce astronotların atıklarını içilebilir su haline getirmek için Membran filtre sistemini geliştirmiştir. Bu Su arıtma sistemi Ters Ozmoz olarak bilinir. Kirli suyun kademeli olarak belirli bir basınçla karbon ve membran filtrelerden geçirilmesiyle içme suyu haline getirilmesi sonucu su arıtma işlemi güvenle yapılmaktadır.

Su arıtma Ters Ozmoz
Ters Ozmoz, Reverse Osmosis su arıtma sistemleri çapraz olarak çalışırlar ve kademeli olarak sadece suyun geçebileceği diğer tüm iyon, molekül ve istenmeyen mineralin sudan ayrıştırılması ile şehir suyunu içme suyu haline, tadına ve inceliğine getirilme sistemidir.

Su Arıtma gerekli midir?
Günümüz sanayileşmiş şehirlerinde içilebilir su bulmak büyük bir problemdir. Suyun yer altı kaynaklarında dahi kirlenmeye başlaması henüz baraj ve iletim sistemlerine gelmeden dahi içilemez halde bulunmasını sağlamaktadır. Bu suyun içilebilir hale getirilmesi için arıtılması gereklidir.

Su arıtma güvenli midir?
Su arıtma sistemi olan reverse osmosis yani ters ozmoz membran filtre sistemi ile çalışır. Membran filtre sistemi milimetrenin iki milyonda biri boyutunda gözeneklerden oluşan bir filtredir. Bu filtreden sadece su molekülü geçebilmektedir bu sayede diğer istenmeyen iyot, mineral ve moleküller filtreye takılarak içme su ile atık su birbirinden ayrıştırılabilir.

Ev de Su arıtmak mümkün mü?
Ev de su arıtmak elbette mümkündür ve gereklidir. Şehrin su iletim sistemleri içerisinde kirlenen su aslında baraj ve yeraltı kaynaklarında dahi kirlenmiş olarak sisteme ulaşır. Bu suyun içilmesi öncelikle çocuklarınız için oldukça sakıncalıdır. Gün içerisinde terleyerek hatta nefes alıp vererek kaybettiğimiz suyun geri kazanılması oldukça önemlidir.

Su arıtma ve Önemi
İçilebilir su temini günümüzde zor ve pahalı bir hal almıştır. Böyle bir durum da suyun arıtılması sağlığımız ve bütçemiz için önem arz etmektedir.

Su arıtma maliyeti
Musluğunuzdan akan şehir suyu size en uygun fiyatla ulaştırılır. Bu evimize kadar gelen suyun içilebilir bir kıvama, tada ve yumuşaklığa getirilmesi bize en uygun bütçeli içme suyunu sunar. Bu uygun bütçeli içme suyu için en iyi su arıtma sistemlerini kullanmak sağlığınız için olduğu kadar bütçeniz içinde uygundur. Bir defa düşük bir maliyet ile içme suyunuzu çok düşük maliyetlere getirebilirsiniz.


Bodrum Aqua Big One Filtre Kapları,
Bodrum Basınç Düşürme Vanaları,

Bodrum Dozaj Pompaları,
Bodrum Endüstriyel Ters Ozmoz Cihazları,
Bodrum Evsel Ters Ozmoz Cihazları,
Bodrum Evsel UV li Cihazlar,
Bodrum Honeywell Çelik Kartuşlu Tortu Filtreleri,
Bodrum Kartuşlu Tortu Filtreleri,
Bodrum Kireç Taşı Önleyici Cihazlar,
Bodrum Otomatik Aktif Karbon Filtreleri,
Bodrum Otomatik Demir ve Mangan Filtreleri,
Bodrum Otomatik Kum Filtreleri,
Bodrum Otomatik Su Yumuşatma Cihazları,
Bodrum Mineraller Ölçüm Cihazları ve Test Kitleri,
Bodrum Paslanmaz Çelik Filtre Kapları,
Bodrum Pompa Sistemleri,
Bodrum Seperatör Filtreler,
Bodrum Su Arıtma Kimyasalları,
Bodrum Ultraviole Sterilizasyon Cihazları,
Bodrum Yarı Endüstriyel Ters Ozmoz Cihazları,
Bodrum Yedek Filtre Kartuşları,
Bodrum Yüzme Havuzu Kimyasalları
SU ARITMA MİNERALLERİ
Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar20.648820.7315
Euro22.042722.1311
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret186003