SU ARITMA MİNERALLERİ

ECOSOFT DİREK AKIŞLI TEZGAHALTI İÇME SUYU ARITMA SİSTEMİECOSOFT DİREK AKIŞLI TEZGAHALTI SU ARITMA SİSTEMİ

 

1.Kademe :  5  mikron  Sediment   filtre;   Gözle görülebilen  tüm  kiri,  pası ve kum parçacıklarını giderir.

2.Kademe : Karbon  blok  filtre;  Klorun  ve organik kimyasalların %99’ unu alır. Tat, koku ve renk giderir.Suyu membrandan önce 1 mikron seviyesinde süzerek membranın kapasitesini artırır, ömrünü uzatır.

3.Kademe : UF Membran filtre; Sudaki Mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Suyu sağlıklı, yumuşak, mineral dengeli bir hale getirir.

4.Kademe : Post Karbon filtre; Hindistan Cevizi kabuğundan geliştirilmiştir. Post karbon filtre suya belli bir tat ve içim kalitesi vererek suyu içime hazır hale getirir.Su Arıtma Sistemlerinin Sağladığı Faydalar

Su arıtma sistemlerinin Faydalarını, Sağlık, Ekonomik ve Kalite başlıkları altında toplayabiliriz, 

SAĞLIK : Doğru  Su  arıtma  sistemlerinden  çıkan  sular  Sağlık  Bakanlığından,  Dünya  Sağlık örgütünden ve birçok testlerden geçerek onaylanmış sağlıklı su üretimine imkân veren ve son teknolojiyle kullanılarak üretilmiş sistemlerdir. Ayrıca üretimide kontrol altında tutmamız nedeniyle psikolojik olarak ta rahatlamamıza sebep olur. 

EKONOMİ : Doğru  Su  arıtma  sistemleri  Ekonomik  açıdan  kendini  1  ayla 12 ay arasında amorti etmektedir. Su  için  ayırdığımız  bütçelere   ilk   aydan   itibaren   büyük   tasarruflar sağlamaktadır.  Amorti  ettikten sonraki dönemlerde  Sağlıklı, Kaliteli ve Güvenli içme suyunu  senelik  gerekli  bakımlarını  yaptırdığımız  müddetçe  bedava  denebilecek şekilde  kullanılmaktadır.

KALİTE : Doğru  Su  arıtma  sistemleri  Kalite  açısından da  sağladığı  faydalar   bulunmaktadır. Kaliteli Suda  Koku, Renk ve Tat gibi değerler  Sağlık  Bakanlığının  belirlediği oranlar içinde kalmaktadır. Sistemlerimizde  kullanılan Teknolojilerle  birlikte gerekli senelik bakımları  da  yapıldığında  bu oranlar sürekli olarak aynı değerler içinde kalmaktadır.

 

Takvim
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.50437.5344
Euro8.95808.9939
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret165103